2012 Yılında çalışmalarımıza başladığımız ve PrestaShop E-Ticaret & Özel Yazılım Sistemlerini Türkiye kanadında tamamladığımız son 5 yıl içerisinde üstün hizmet anlayışı ve desteğiyle ilerlemekten mutluluk duyuyoruz. Çalışmalarımız hem özel hem hazır paketler olarak farklılık göstermekte olup son kullanıcıdan başlayarak hizmet ağımızı geliştirmenin peşindeyiz.

237+ Adet Özel Proje

78 + E-Ticaret Sistemi

196 + Adet Hosting

Hedefe giden yolda beraber ilerleyelim

site-img33

 

Zamanınızı İyi Yönetin

Zamanın iyi yönetimi, hem günlük işte hem de iş hayatı boyunca verimliliği yükseltir. Böylece günlük işin sıkıntıları ve stresi azalır, yapılan işte zamanla daha iyi konumlara gelmek kolaylaşır. Zaman, kendi zamanının yönetimine boş verenlere cezayı keser: İyi yönetilmeyen günler, haftalar ve aylar , işin giderek sıkıcı olmasına, başarı ve tefi yollarının kapanmasına yol açar. Yan taraftaki öneriler, zamanını iyi yönetmek isteyenlere yarar sağlayabilir

site-img32

 

Hala desteğiniz yok mu ? Tam adresindesiniz !

Sunucu barındırma servisimiz ile, size ait donanımları, Yüksek kaliteli veri merkezlerinde uygun fiyatlar ile barındırabilirsiniz.PrestaTürk olarak sizlere yedekli elektrik ve network altyapısı, güçlü network bağlantısı, 7 gün 24 saat fiziksel işlem desteği veriyoruz. İsteğinize bağlı olarak yönetim desteği, yedek parça temini, kurulum desteği, güvenlik servisleri gibi sayısız servisi de barındırma servisimiz ile kullanabilirsiniz.

Hizmet bizimle fark bulur.

99.9% Kullanım

Hala emekleme döneminde birçok web sitelesi varken

Üçretsiz Domain Taşıma

Üçretsiz Alt Yapı

SSD Disk Alanı

Hızın farkını görün

Gelişmiş Güvenlik

Firewall İle Üst Düzey Güvenlik

Hızlı Destek Hizmeti

Teknik ekip ve devasa destek platformu

24×7/365 Destek

Sorunların çözümünde her zaman yanınızda

cPanel Kontrol Paneli

Kullanıcılara Tanımlanmış Özel Panel

Yıllık Lisans Bedeli Yok

Açık Kaynak Kodu

Dünya Çapında Kullanıcı

Özel yazılım hazır e-ticaretler