Mobil Uygulamanızı Şimdi Alın !
Özelleştirilmiş modüler yapılar sayesinde mobil uygulamanızı seçerken dilediğiniz tasarımları sizler için yapıyor en uygun yapısal değişiklikleri sizler için hazırlıyoruz.Diğer tüm istek ve talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.
mobil
resizer

Mobil Uygulamanız Hazır

Reklam bütçenize ne kadar ayırırsanız ayırın, toplam 1 milyardan fazla kullanıcıya başka türlü ve maliyeti az olan bir şekilde ulaşmanız imkansız. Hemen IOS ve/veya Android platformlarında firmanızın yer alması için bizimle iletişime geçin.

Günümüzde hemen hemen herkesin yanına almadan dışarı çıkamadığı smartphone ( akıllı telefon ), tabletler gibi cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış  yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir. Mobil uygulama kesinlikle mobil site ile karıştırılmamalıdır, mobil site için web tasarım bölümümüzden responsive tasarım kısmını inceleyebilirsiniz.

Mobil uygulamalar kullanılacak olan cihaza göre tasarlanmakta ve kodlanmaktadır. Mesela yaptırdığınız uygulamanın iphone, ipad gibi cihazlarda çalışmasını istiyorsanız uygulamanız IOS tabanlı olarak geliştirilmek zorundadır, eğer Samsung, HTC gibi android işletim sistemi kullanan tablet veya akıllı telefonlarda çalışmasını istiyorsanız uygulamanız Android tabanlı olarak geliştirilmek zorundadır. Android ve/veya IOS tabanlı mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

IOS tabanlı geliştirdiğimiz uygulamalarınızı iphone, ipad mini, ipad ve ipod touch cihazları için 500 milyondan fazla kullanıcısı olan (2013 verilerine göre) ve kullanıcılarının bugüne kadar 40 milyardan fazla mobil uygulama indirdiği App Store’da yayınlanmaktayız.

MOBİL UYGULAMA PAKETİ
Tüm özellikler bir arada . E-ticaret sisteminiz veya özel yazılımınız hakkında bilgi verdikten sonra bu paketi Satın Alın.

Hazır Mısınız ?

Site Adınız

Site adınızı belirlediniz mi ?.

Sunucu

Artık Sunucunuz Hazır İse Başlayalım.

Web Site + Mobil Uygulama

Herşey Tamam Artık Sıra Bizde.

Tüm Özellikler Dahil

90.000 ₺ + KDV