TRABZON WEB TASARIM

Trabzon’dan başlayarak tüm ülke çapında hizmet veren firmamız yazılım alanında; dilediğiniz işlemleri hızlı ve kolay çözümleri sizlere sunmaya devam ediyor.Siz hayal edin biz gerçekleştirelim prensibi ile ilerlemekteyiz.Dilediğiniz web sitesine bizimle iletişime geçerek hemen sahip olabilirsiniz.Özellikle e-Ticaret olarak dünya genelinde rağbetler artmakta olup trabzon için yeni yatırım imkanlarını ve fırsatları değerlendirmeniz için online ortamda satış yapabileceğiniz sistemleri profesyonel olarak sunmaktayız.

Web Tasarım

Web siteniz Trabzon web tasarım sayesinde artık daha global.

İlk olarak kendinize şu soruyu sormalısınız bir web sayfasından beklentileriniz neler? Buna karar verdikten sonra 2.aşamaya geçebilirsiniz. Web sitesini kime tasarlatıp yazılım işlemlerini yaptırmak istiyorsunuz, click here. web tasarım olarak alanında uzman kişiler ile çalışmakta ve size %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Biz verdiğiniz işi yapmaya başlayalım sizde o sırada web sitesi hakkında biraz bilgi edinin makalelerimiz ile gerekli bilgileri edinmeniz mümkündür.

SEO NEDİR?

Google ve benzer arama motorlarında yandex, yahoo gibi sizi müşterileriniz aradığı zaman üst sıralara çıkarmaya olanak sağlar. Web sitesi oluştururken dikkat edilmesi gereken bazı seo kuralları vardır. Bunlardan bahsetmeden önce seonun kesinlikle sizi 1.sıraya yerleştireceğinin garantisi olmadığınıda belirtmek isteriz. Seo benzeri Google ve tarayıcıların belli başlı kriterleri vardır. Ve bizim gibi insanlar bunları keşfettikçe Google yeni kriterler eklemektedir.

Seo kuralları nelerdir?

  1. Konu ve web sayfanızın başlıkları hedeflediğiniz kitleye uygun olarak seçilmelidir.
  2. Sayfa açıklamalarında hedeflediğiniz kelimelerin olduğuna dikkat etmelisiniz.
  3. Sayfa içerikleri tamamen özgün daha önce başkası tarafından kullanılmamış olmalıdır.
  4. Linkler sadece çabuk ulaşılabilir olmalıdır.
  5. Fazla görselin siteyi yavaşlatacağını unutmayın ve görsellerin alt etiketlerinin olduğundan emin olun.
  6. Site haritasının ana dizinde olduğundan emin olun.

Sem nedir?

Web sitesinde ürün satımı ya da belli bir konuda hizmet satıyorsanız SEO ile yükselmeye çalışmak sizin için yeterli olmayacaktır. Bunun dışında SEM kullanmanız sizin için akıllıca bir seçim olacaktır. Sem sayesinde hazırladığınız reklam metinleri ve görselleriyle internet üzerinden reklam yayınlayabilir ve insanların sizi internet sitelerinde gezerken fark etmesini sağlayabilirsiniz. Bu çalışma ile eğer projeniz gerçekten ilgi çekici ise kısa zamanda müşteri kazanmanız mümkün hale gelecektir. Semde önemli olan ayıracağınız bütçedir. Bütçeye göre hedef kitleniz artar ve sadece istediğiniz hedef kitlenize ulaşma imkânınız olur. İnternet üzerinden para kazanmak istiyorsanız kesinlikle SEM VE SEO çalışmalarını birlikte uygulamalısınız. İkisini birlikte uyguladığınız zaman verilere baktığınızda erişebildiğiniz kişilere baktığınızda siz bile sonuçlara inanamayacaksınız.

Google Adwords- İnternet reklamcılığı nedir?

 

Reklam oluşturmanızı ve işletmeniz ile alakalı sizi ön plana çıkaracak anahtar kelimeler seçmenizi Sağlar. Hedef müşteri kitleniz Google arama motorunda anahtar kelime ile arama yaptığı zaman reklamınız arama sonuçlarının yanında gözükebilir.

 

Trabzon web tasarım ile sitenizin en iyi yerlere geleceğinden emin olabilirsiniz.Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.